Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 6 6 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czym mogą być spowodowane problemy z samopoczuciem?

Witam . Od kilku lat mam problem z samopoczuciem,ktory ostatnio bardzo sie nasilil mianowicie mam problemy ze snem budze sie wczesnie rano , nie moge spac , caly czas jestem zmeczona ,nie mam na nic sily i ochoty ,mam problem z koncentracja ,pojawiaja sie rowniez czeste bole glowy . Czym moze byc to spowodowane ?
KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu

Najprawdopodobniej coś nie dobrego dzieje się w Pani życiu skoro brakuje energii witalnej, zdrowego snu, ma Pani trudności z koncentracją - co akurat nie dziwi jeżeli nie dosypia Pani chronicznie i ogólnie Pani nastrój jest zaniżony. Zachęcam do przeprowadzenia równolegle gruntownej diagnostyki, tj. badań laboratoryjnych, które zlecić Pani może lekarz internista, a także do konsultacji psychologicznej w Pani miejscu zamieszkania.

Serdecznie pozdrawiam! Magdalena Nagrodzka PSYCHOLOG KLINICZNY, PSYCHOTERAPEUTA www.nagrodzkacoaching.pl

Psycholog, psychoterapeutka, coach.
0

Witam Istnieje wiele przyczyn bezsenności. Do najczęstszych należą stres, nerwice, lęki, depresja… Nerwica i bezsenność często występują razem. Nieleczona nerwica prowadzi do pogarszania się stanu zdrowia psychicznego i fizycznego. Jednak rzetelną diagnozę można postawić tylko podczas osobistej konsultacji. W leczeniu różnego rodzaju nerwic i ich konsekwencji bezpieczną i skuteczną metodą jest psychoterapia. Podczas psychoterapii leczy się nie tylko objawy choroby, ale również dociera się do przyczyny problemu i znajduje się sposób jego rozwiązania. Gdyby chciała Pani porozmawiać o problemie, to zapraszam do kontaktu. Istnieje możliwość konsultacji online, np. za pośrednictwem komunikatora Skype. Pozdrawiam serdecznie

Psycholog specjalizujący się w pracy z dziećmi z zaburzeniami wieku rozwojowego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy