Czym mogą być spowodowane takie parametry badań?

Witam serdecznie, W 2017 na podstawie badań stwierdzono u mnie chorobę Hashimito. Po kilku miesiącach poziomy TSH, FT3 i FT4 były w normie i leczenie zosatło odstawione. Dziś robiłam badania i rownież te poziomy są w normie. Natomiast, poziom Hematokryt 34% czyli niski, MCHC 36,8 g/dl i Limfocyty % 45,4% wskazują że obydwa te poziomy są wysokie. Czym może to być spowodowane? Czy Hashimito może mieć na to wpływ? Warto o powrórne zrobienie za pewnien okres? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam, Agnieszka

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Mało prawdopodobne iż czynność tarczycy miała na to wpływ [zważając, że obecnie poziomy hormonów tarczycowych nie odbiegają od normy]. Radziłbym powtórzenie wszystkich badań [w tym tarczycowych] za ok 4 tygodnie.