Czym mogą być spowodowane zaburzenia koncentracji i pamięci?

Chciałabym zapytać się czym mogą być spowodowane zaburzenia koncentracji i zapominanie się dość częste czy może to wynikać ze stresu i mnogości zadań(studia praca)zamartwianie się?

Jak najbardziej. Stres, nadmiar zadań mają wpływ na koncentrację i pamięć. Być może przyczyna jest fizjologiczna. Proszę sprawdzić poziom mikroelementów w organiźmie i poziom żelaza.

Owszem, przyczyna może tkwić we wszystkich tych rzeczach, które Pani wymieniła oraz w wielu innych. Obok zwyczajnego przeciążenia do przyczyn zaburzeń pamięci należy też dołączyć problemy wynikające z wieku rozwojowego, przyczyny neurologiczne, związane z przyjmowanymi lekami lub substancjami psychoaktywnymi oraz wiele innych.
Jeśli cierpi Pani na problemy z koncentracją uwagi, proponuję zacząć od solidnego wypoczynku. Jeśli to nie pomoże proponuję skierować się do specjalisty.

http://www.gabinetzmian.pl