Czym mogą być te zmiany odbytu?

dzien dobry mam pytanie co to moze byc z odbytu mam wychodzaca dosc spora narosl jest ona w kolorze skory pozwijana a w srodku znajduja sie male granatowe guzki ktore przy dotykaniu znikaja i znow sie pojawiaja na dole odbytu mam tez granatowy guzek wiem ze powinnam udac sie do lekarza ale prosze cokolwiek napiosac czym moga byc te zmiany

Szanowna Pani, prawdopodobnie jest to hemoroid. Bez badania przedmiotowego nie jestem w stanie pomóc. Pozdrawiam