Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 3 4 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czym mogę płukać gardło po usunięciu migdałków?

witam, czym mogę płukać gardło po usunięciu migdałków?(jestem juz 5 dzien po operacji) czy szałwia jest ok?albo proszę podpowiedzieć jakies inne środki dezynfekujące.Drugie pytanie to jak postępować w razie krwawienia?co można zrobić zeby je zatamować,slyszalalam ze na 7-10 dzien moze się krwawienie przydarzyć i troche sie boje. Czy da sie coś zrobić czy tylko szpital?
MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu

Wskazania do prostowania przegrody nosowej

Nikt z nas nie ma idealnie prostej przegrody nosowej. Czasem jednak skrzywiona przegroda znacznie utrudnia codzienne funkcjonowanie. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są wskazania do prostowania przegrody.

Piotr Pilarski
79 poziom zaufania

Gardło można płukać octeniseptem lub wodą utlenioną. W przypadku niewielkiego krwawienia wystarczy uciskać krwawiące miejsce gazą przez ok5 min. Po tym czasie rana powinna przestać krwawić. Pozdrawiam.

0
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Można płukać gardło dostępnymi w aptece preparatami odkazajacymi, które MOŻNA stosować na BŁONĘ ŚLUZOWĄ(!), jeśli dostrzega Pani podkrawianie to można też wypłukać zimną solą fizjologiczną, w przypadku większych krawień konieczna wizyta w szpitalu.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy