Czym mogę wspomóc moje włosy, jeśli zaczęły wypadać przez twardą wodę i stres?

Witam. Czym mogę wspomóc moje włosy jeśli zaczęły wypadać przez twarda wodę i stres? Nigdy wcześniej nie miałam tego problemu wiec myślę ze teraz potrzebuje niewielkiego wsparcia, żeby moje włosy zaczęły na nowo odrastać. Jakie witaminy, maseczki powinnam stosowac?

Aleksander Ropielewski

Po pierwsze skoro wcześniej taka sytuacja niemiała miejsca sugeruję poszukać przyczyny związanej z niedoborami witamin lub zaburzeniami hormonalnymi, a dopiero w dalszej kolejności skupić się na leczeniu objawowym.
Jeżeli chodzi o witaminy - zdrowa i zbilansowana dieta (bogata w warzywa, owoce, ryby morskie, kwasy wielonienasycone, cebula nie zaszkodzi:), ale liczy się zdrowy rozsądek, który może pomóc w utrzymaniu zdrowych włosów.
Picie wody mineralnej pomaga wypłukać toksyny z organizmu, co ma korzystny wpływ na nasze zdrowie. Nadmierna stylizacja, mycie w gorącej wodzie, suszenie suszarką, mocne pocieranie ręcznikiem negatywnie wpływają na włosy.