Czym mogę zarazić się u dentysty?

witam.Chodzę do dentysty.który jest bez asystenta.Zmienia narzędzia dentystyczne sam i jak pacjent wyszedł to gołymi rekoma wziął tackę na której były narzedzia zużyte po pacjencie i wyrzucił .Zaraz tymi rękoma bez umycia rąk przygotowywał dla mnie waciki czyste, narzędzia i płyny, gdyż mam kanałowe leczenie .czy mogłam się czyms zarazic skoro ten dentysta wyrzucił zuzyte narzedzia, włożyl rekawiczki zużyte po pacjencie na tą tackę po czym wyrzucił ja i przygotowywał nowe dla mnie?

Z podanego opisu wynika,że może być Pani spokojna.Brak asystentki nie przesadza o możliwości nieprzestrzegania zasad higieny.W tym gabinecie wszystko jest OK.