Czym mogłem zarazić się po przygodnym seksie?

Mam 33 lata, miałem przygodny seks w zeszłym roku w czerwcu. Poszedłem do wenerologa zlecił mi badania na chlamydie, wymaz spod napletka, posiew moczu, ogólne badanie moczu, wszystko wyszło OK, jedynie stwierdził, że mam opryszczkę. Lecz od dwóch miesięcy mam bóle brzucha i stolec dość płynnej konsystencji i miewam lekki ból gardła. Poszedłem do lekarza pierwszego kontaktu, ten zlecił ponowny posiew moczu, ale bakterii tlenowych nie wyhodowano. Kał na pasożyty i krew utajoną, to wyszło w porządku, jedynie w ogólnym badaniu moczu wykryto krew 10 erytrocyty. Z jaką chorobą to może być związane? Czy to choroba weneryczna? Dodam, że oddawałem krew honorowo w styczniu i wszystko wyszło dobrze.
33 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie!

Być może obecnie doszło do infekcji na zupełnie innym tle, niekoniecznie objawy obecnie występujące są związane z przygodnym seksem, tym bardziej że wykonane wówczas badania nie wykazały odchyleń, z wyjątkiem infekcji wirusem opryszczki (która niestety może także nawracać). W wyniku kontaktów płciowych infekcje dróg moczowo-płciowych oprócz chlamydii, może powodować między innymi ureoplasma oraz pierwotniaki.

Ze względu na wynik badania ogólnego moczu, wskazane jest jego powtórzenie oraz ewentualnie posiew moczu. Być może doszło do infekcji dróg moczowych.
Jeżeli objawy nadal będą występowały wskazana będzie ponowna konsultacja z prowadzącym lekarzem.

Pozdrawiam