Czym może być ból karku i lewej strony od obojczyka?

od pewnego czasu boli mnie lewa strona od obojczyka przez szyję i do łopatki nie mogę podnieś ręki do góry,a teraz dołączył sie ból ręki uniemożliwiający podnoszenie przedmiotów.od dzisiaj pojawił się ból karku co to może by

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.