Czym może być czarna plamka na policzku?

znalazłam dzisiaj u siebie w buzi na policzku (w srodku) czarną plamkę wielkości pieprzyka (może ciut większą) czytałam że to może być jeden z objawów nowotworu jamy ustnej, ta kropka jest umiejscowiona tak pomiędzy górną a dolną szczęką na prawej stronie czy może byc to po prostu pieprzyk? czy w ogole mozna miec pieprzyk w srodku buzi na policzku?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepńym badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć. Zmiana taka raczej jest do diagnostyki