Czym może być guzek w dole pachwinowym?

Od roku męczę sie z guzkiem w dole pachinowym przy udzie na początku myślałam że to może przeziębienie węzła, bo po dwóch miesiącach zniknął.Jednak dość szybko pojawił sie z powrotem podskórny guzek ok. 3 cm, fioletowy, bardzo bolacy przy chodzeniu,siadaniu. Już nie mam pojęcia co to jest i jak sobie z tym poradzić bylam na sor jednak lejars nie był w stanie sie określić co to ale przepisał mi antybiotyk po skonczeniu terapi z antybiotykiem guzek zmniejszył się i przestał boleć jednak nie zniknął a wciąż stanowił dyskomfort, niedawno zaczął spowrotem siniec i strasznie boleć nie mam pojecia gdzie z tym uderzyć, musiałam że może spróbować go wycisnąć jednak nie da sie a on jedynie sie rozlewa. Co to może byc ?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie.