Czym może być narośl podskórna?

Witam mam pod skórą coś co wygląda jak po ukąszeniu komara miekie narośle tyle że jest to pod skórą jest miękie i da się to ścisnąc , co to może być ?

Nalezy udac się do dermatologa i lekarz zleci zbada skórę i będzie mogł postawić diagnozę, niestety bez obejrzenia i zbadania zmiany nei jestesmy w stanie postawić diagnozy i wdrożyć leczenia.