Czym może być spowodowana nadmierna senność?

Witam, czym może być spowodowana nadmierna senność? Przykładowo, wstałem dzisiaj o godzinie 9:00 i przez jakąś godzinę nie czułem zmęczenia. Natomiast później (do samego wieczora) jestem bardzo senny (jakby był środek nocy). Śpię po 9-10h, więc z tego co czytałem w internecie to prawidłowo. W sierpniu miałem też inne dolegliwości (uczucie ucisku w klatce piersiowej, problemy z oddychaniem, osłabienie), ale ustąpiły. Czy to może być nerwica? Miałem robioną masę badań i wszystkie wyniki były dobre

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli wykluczono inne przyczyny, może to być nerwica. Sugerowałabym w takim razie konsultację z psychiatrą.
Pozdrawiam