Czym może być spowodowana nieustanna angina?

Witam od kwietnia 2013 mam obecnie czwarty raz anginę. Trzecią anginę miałam na początku września i wtedy po 30 dniach miał zrobić wyniki krwi lecz tych 30 dni nie doczekałam w zdrowiu i znów pojawiła się angina. Leki jakie dostaje to na przemian Ospen i Duomox. Czym może być spowodowana taka sytuacja?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Myślę że w takiej sytuacji warto wykonać wymaz z gardła, który pokaże jakie konkretnie patogeny je kolonizują oraz określi ich lekowrażliwość.