Czym może być spowodowane nawracające zapalenie napletka?

Jakiś czas temu miałem problem z zapaleniem napletka...po wizycie u urologa, otrzymalem antybiotyk przeciwgrzybiczy oraz maśc. Po tygodniu stosowania wszystko wróciło do normy...jednak po powrocie do współżycia z partnerka(bez prezerwatywy) znowu wróciło zaczerwienienie i lekko swędzi.. w czym jest problem?

Może partnerka również ma objawy infekcji i przeniosła ponownie zakażenie na Pana. Ona powinna również podjąć leczenie. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.