Czym może być spowodowane obniżone libido?

Witam, pisze do Państwa z pytaniem, ponieważ od pewnego czasu cierpię na brak ochoty na seks. Dodam że używam tabletek antykoncepcyjnych, może to, właśnie to. Czym może być jeszcze spowodowane niskie libido?

Dzień dobry,

Tak, jak najbardziej tabletki antykoncepcyjne mogą powodować spadek libido.
Jednak możliwych przyczyn Pani stanu jest bardzo wiele i przekracza to możliwości porady internetowej. Najlepiej jak uda się Pani do swojego ginekologa.