Czym może być spowodowane podwyższenie ALAT?

Witam chcialem zapytac czym moze byc spowodowane podwyzszenie alat. moje wyniki: ALAT 45, Aspat 23 i bilirubina 15,6. Dodatkowo chcialem jeszcze zapytac czy moge pic ostropest plamisty przy jednoczesnym stoowaniu prozapiny 25 mg dawkowanie 1-1-2. leki zaczynam brac od jutra. dziekuje

Piotr Pilarski

Najczęściej na takie niewielkie podwyższenie ma wpływ niezdrowe odżywianie tłuste potrawy, alkohol nawet w niewielkich ilościach. Może Pan stosować te preparaty jednocześnie.

Pozdrawiam.