Czym może być spowodowane uczucie odrętwienia 24-latka?

Witam, zacznę od początku. W 2017 roku zgłosiłem się do neurologa z bólem głowy, zostało mi wykonane badanie tk, które wykazało blizne mózgową w lewym płacie czołowym. Po 8 miesiącach, kolejne badanie rezonansem magnetycznym, które nie uwidoczniło żadnych zmian. Pani doktor uznała, że albo posiadam ową blizne od urodzenia albo powstała ona w wyniku urazu głowy. Badanie dna oka w porzadku jednynie stwierdzono u mnie ciśnienie w gałkach, które raz jest podwyższone a raz w normie. Na początku 2018 roku, doznałem urazu nosa, od tamtego momentu nie potrafię funkcjonować bez kropli, zatyka mi się nos i nie mogę nim oddychać. Pewnego dnia zapomniałem ich ze sobą zabrać i po nocy obudziłem się z dziwnym wrażeniem odrealnienia, które trwa do dziś, niedawno doszło do niego dziwne uczucie biegnące od karku po czubek głowy i skronie (występuje czasami) oraz wahania nastroju. W tamtym miesiącu miałem wykonaną kontrolną tomografie, którą zlecił neurochirurg. Nie wykazała zmian od poprzednich wyników, prześwietlenie odcinka szyjnego i morfologia również w normie. Chciałbym dowiedzieć się czym może być spowodowane to uczucie odrealnienia, gdyż strasznie mnie to męczy, a nikt nie potrafi mi pomóc

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się ponownie z neurologiem oraz psychiatrą i zgłosić im te objawy.