Czym może być spowodowane zaburzenie cyklu?

Witam, okres spóźnia mi się 10 dni, nie jestem tym zbytnio przejęta bo czasem mi się tak zdarza. Przedwczoraj już ucieszyłam się że okres jest, jednak pojawił się tylko brązowy śluz bez krwawienia. Mam normalne objawy jakie zawsze mi towarzyszą (ból piersi, wahania nastroju). Dodam jeszcze, że znacznie mniej jem od półtora miesiąca. Jestem aktywna seksualnie ale prezerwatywa nie pękła bo zawsze sprawdzamy, czy to może być ciąża? Czym to może być spowodowane? Trzeba się czegoś obawiać? Pozdrawiam

moze, ale niekoniecznie,,,,sa tez inne mozliwosci.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza