Czym może być spowodowany brak okresu, kłucie jajników, mdłości i ból podbrzusza?

Witam, Staram się z mężem o dziecko w sumie pierwszy miesiąc. Okresu powinnam dostać 5 czerwca do tej pory się nie pojawił, moje cykle mają zazwyczaj 30-31 dni. Zrobiłam kilka testów z wynikiem negatywnym a wczoraj beta-hcg i wynik wyniósł <2,00 mlU/ml czyli brak ciąży. Ale nie daje mi to spokoju ponieważ odczuwam naprzemienne kłucie jajkników, dziwny ból podbrzusza i mdłości. Nie wiem co robić i czym jest spowodowany brak okresu i te dziwne bóle? Bardzo proszę o odpowiedź.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, na ew. opóźnienie wystąpienia miesiączki mogło wpłynąć wiele czynników, w tym stres, infekcja. Jeżeli miesiączka w dalszym ciągu nie pojawia się, to wobec występujących dolegliwości wskazany jest kontakt z ginekologiem.