Czym może być spowodowany ciągły stan podgorączkowy po operacji dłoni?

Chciałabym się dowiedzieć czym może być spowodowany ciągły stan podgorączkowy i co z tym robić. Nie przechodziłam żadnej infekcji czuję się dobrze i nie wiem co to może oznaczać.Miesiąc temu miałam operację dłoni (usunięcie zmiany naczyniakowatej) rana wygoiła się ładnie, podczas kontroli w poradni chirurgicznej lekarz stwierdził, że wszystko jest w porządku.Ale od kilku dni moja temperatura wacha się między 37.1 a 37.6 nigdy nie spada poniżej 37 stopni.Proszę o pomoc co powinnam z tym zrobić.

Czy zabieg był z znieczuleniu dotchawiczym? Jeśli rana jest wygojona, bez zaczerwienienia, to problem może jest o innej lokalizacji. Warto zbadać morfologię + OB + CRP,+ badanie moczu, może będzie konieczne wykonanie także rtg płuc?