Czym może być spowodowany ten śluz?

Witam! Mam 19 lat, 2 dni temu współżyłam z chłopakiem, był to stosunek bez wytrysku, raczej większą uwagę poświęciliśmy na pieszczenie swoich okolic intymnych - jednak po tym czasie pojawił się u mnie brązowy śluz. Czym on może być spowodowany? Miałam wtedy dni płodne. Dodam jeszcze, że jakies 2 tyg. temu zażywałam tabletkę "po".

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Trudno powiedzieć czym spowodowane było krwawienie. Fakt, że było ono następstwem stosunku może wskazywać na nadżerkę. Mogło to też być tzw. krwawienie owulacyjne, w takim przypadku nie ma się czym niepokoić. Jeżeli problem będzie się powtarzał radzę udać się do ginekologa, który postawi diagnozę.

Pozdrawiam serdecznie!