Czym myć noworodka w pierwszych miesiącach życia?

Proszę o pomoc w czym powinnam myć noworodka w pierwszych mies życia( tzn chodzi mi o płyn najlepiej 2w1 razem do mycia główki?), żeby dziecko nie miało uczulenia, z jakiej firmy powinnam zakupić ten produkt? gdyż jest to moja 1 ciąża i nie mam na tyle orientacji. Będę wdzięczna

Witam.

W aptekach i drogeriach jest bardzo szeroki wybór kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji delikatnej skóry niemowląt. Sugeruję zakupić dowolny płyn do mycia ciała i włosów brzdąca zwracając uwagę na reputację firmy. Wszystkie kosmetyki znanych marek są bowiem dokładnie przebadane i hypoalergiczne. W razie gdyby jednak maluch zareagował alergicznie, należy zmienić płyn na inny aż do skutku. Szeroki asortyment produktów i marek sprawia że każda mama znajdzie to, co dla jej dziecka jest najodpowiedniejsze.

Pozdrawiam.