Czym powinna przemywać twarz osoba, której pojawiają się czerwone plamki na skórze?

Proszę o pomoc. Po umyciu twarzy wodą z mydłem czy nawet samą wodą od razu moja twarz robi się w znaczej ilości czerwonych plam, które znikają po dość znacznym upływie czasu oczywiście w którym to piję wapno, które chodź trochę pomaga. Dopiero po upływie kilku godzin problem znika i tak w kółko. Czym mogę myć twarz ażeby nie było tego problemu? Wizyta u dermatologa odpada z racji ostatniego spotkania za które zapłaciłem,a efektów zero, Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko się wypowiedzieć nie widząc zmian wskazana jest ponowna wizyta u dermatologa lub alergologa

Zalecam wizytę ze skórą u dermatologa - może być m.in podrażniona .Wodę i mydło nalezy odstawić . Do mycia polecam żel do mycia twarzy Bioderma i płyny micelarne. Prosze również intensywnie skórę nawilżać