Czym pozbyć się cuchnącego nalotu z jamy ustnej dziecka?

Dzien dobry. Mojej 9 letniej córce bardzo smierdzi z buzi. Smród jest niesamowity. Robiliśmy wymaz i okazało się że manw gardle bakterie streptococcus pyogenes. Czym się tego pozbyć? Wcześniej pomagało płukanie gardła wodą z solą., ale teraz już nie :( przyjmowała również antyb.Zamur250, który nie pomógł w ogóle :(

Lek. Tomasz Budlewski

A czy był antybiogram? Sadze ze Wskazna konsultacja lekarza gastroenterologa dziecięcego