Czym rozjaśnić czyraka?

Dzień dobry. Jakieś dwa miesiące temu wyskoczył mi czyrak na pośladku. Zastosowałam maść ichtiolową. Czyrak bardzo szybko pękł i wyszła ropa. Od tego czasu nic już nie boli, skóra jest w tym miejscu płaska i gładka, ale pozostał mocno czerwono brązowy, owalny ślad o średnicy prawie centymetra. Trzyma się już ponad miesiąc. Smarowałam maścią na blizny i sokiem z cytryny dla rozjaśnienia, ale wygląda jakby było to również pod skórą. Czy to zniknie? Czy coś można z tym zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wizytę u lekarza dermatologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć

Proszę udać się do lekarza dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej, po obejrzeniu rodzaju blizny/ś;ladu lekarz będzie mógł doradzić metodę jej usunięcia.