Czym różni się bulimia od anoreksji bulimicznej?

Czym różni się bulimia od anoreksji bulimicznej ? Jak pójdę do psychologa I on mnie zdiagnozuje to czy to będzie gdzieś w moich papierach? I ostatnie jakie są zagrożenia fizyczne bulimi?

http://portal.abczdrowie.pl/anoreksja-bulimiczna
http://portal.abczdrowie.pl/bulimia
Jeżeli podejrzewa Pani u siebie takie zaburzenia, to koniecznie powinna się Pani udać do lekarza, relacja taka jest objęta tajemnicą lekarską. Również spotkania z psychologiem są objęte tajemnicą lekarską i nie będzie po nich żadnych papierów, którymi musiałaby sie Pani martwić.
Co do konsekwencji zdrowotnych to są one bardzo poważne, gdyż polegają na stopniowym wyniszczaniu i wycieńczaniu organizmu, mogącym skutkować nawet śmiercią. Przy bulimii połączonej z napadami zwracania pokarmu często dochodzi także do owrzodzenia przełyku oraz do zniszczenia zębów (od kwasu żółądkowego, który trawi szkliwo stają się pożółknięte i łatwiej się psują). Gorąco namawiam na kontakt ze specjalistą, bo zaburzenia odżywiania to bardzo poważny problem, potencjalne konsekwencje nie leczenia są naprawdę niebezpieczne dla zdrowia.

Wszystkim pacjentkom z zaburzeniami odżywiania już na etapie konsultacji zwracam uwagę że jest to jedyna z chorób psychicznych która jest śmiertelna. Połączenie objawów bulimicznych i anorektycznych jest bardzo niebezpieczne. Proszę zwrócić uwagę, że Pani pytanie wskazuje na niepełne zrozumienie zagrożenia z jakim się Pani boryka. Zalecam jak najszybszą konsultacje z psychoterapeutą i podjęcie leczenia. Zaniechanie leczenia wiąże się z bezpośrednim zagrożeniem Pani życia poprzedzonym wyniszczeniem organizmu, zepsutymi zębami i być może nieodwracalnymi szkodami dla Pani układu rozrodczego a także psychicznym cierpieniem Pani bliskich i szkodami w obrębie wszystkich relacji interpersonalnych.