Czym różni się pieprzyk od włókniaka?

Witam. Od urodzenia mam,, pieprzyk,, pod pacha. Jest wypukły, brązowy i dosc duzy. (1cm). Miałam go zawsze, nigdy nie przeszkadzał. Dzisiaj zahaczylam(?) , nawet nie wiem kiedy i jak o niego i bardzo boli. Okolica jego jest troche zaczerwieniona. Boli, bo jednak miejsce pod pacha jest narażone na otarcia. Czy to cos groźnego? Czy to w ogóle pieprzyk czy wlokniak? Nie chce panikowac, ale Przerażaja mnie bolace zmiany skórne. Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Z racji tego, że zmiana jest wypukła oraz narażona na podrażnienia powinna Pani, po konsultacji z lekarzem specjalistą - chirurgiem, usunąć zmianę. Zaś badanie histopatologiczne stwierdzi jaki charakter miała zmiana.