Czym różni się puder transparentny od mineralnego?

Chcialabym bardzo wiedziec czym sie rozni puder transparentny od pudru mineralnego?bo niewiem ktorego kupic?zaznaczam ze mam cere mieszana?czy one niemaja tych samych wlasciwosci przy zastosowaniu?i czy niespelniaja tych samych zadan?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Puder mineralny jest to idealny puder dla osób z cerą problemową w tym mieszaną. Nie zawiera talku, substancji zapachowych, uczulających konserwantów, olejów. Dodatkowo stanowi ochronę przeciwsłoneczną.
Natomiast puder transparentny oznacza "kolor" pudru, który po prostu dostosowuje się do kolorytu cery, ponieważ nie zmienia koloru podkładu, działa jedynie matująco.
Pozdrawiam