Czym są białe zmiany na skórze penisa?

Dzień dobry od jakiegoś czasu pojawiły się białe plamy które występują od wędzidełka napletkowego na żołądż. Byłem z tym u dermatologa który zbagatelizował sprawe tłumacząc, że pewnie był seks oralny. Od dwóch miesięcy nasila się. Wygląda to jak blizna jakaś. Proszę o pomoc Marek 34 lat http://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/16153d083280ff201d9ba6659e679ffd.jpg

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udac się do lekarza dermatologa lub urologa konieczna diagnostyka