Czym są białe zmiany na tyle gardła?

witam czym moga byc brodawki koloru skory zabarwione na bialo umieszczone nab tylnej scianie gardla kolo migdalka utrzymuja sie ponad rok

Dzień dobry,

Z uwagi na przewlekły charakter zmian powinien zgłosić się Pan do laryngologa, który w razie potrzeby zaleci wykonanie badania mikrobiologicznego lub po dokładnej analizie zmian w badaniu zaleci Panu stosowne leczenie. Warto przed wizytą oznaczyć przynajmniej morfologię z rozmazem oraz CRP.

Dr n. med. Marek Derkacz
ENDOKRYNOLOG
DIABETOLOG
SPECJALISTA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH