Czym są czerwone plamki na skórze uda?

Witam, od około /- tygodnia zauważyłam na zewnętrznej części uda kilkanaście czerwonych plamek. Najpierw wyglądały jaak nieduze siniaki, teraz są płaskie i czerwone. Staram się ich nie drapać ale swędzą. Nie zmieniłam ostatnio nawyków żywieniowych, płynu do płukania tkanin ani nic podobnego. Pamietam, że ok. Tego tygodnia golilam nogi i to stało się niedługo po tym. Ale nigdzie indziej takich plamek nie ma. Ale robiłam też w połowie paź. tatuaż na plecach. Czy to może być np. HIV?

Lek. Katarzyna Szymczak

Trudno postawić diagnozę bez obejrzenia zmiany, sugeruję wizytę, najlepiej u dermatologa.
Pozdrawiam

Co to jest określi lekarz po badaniu. Proszę idać się do lekarz poz lub dermatologa. niestety bez obejrzenia zmiany nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na zadane pytanie