Czym są guzki w piersiach u 22-latki?

Dzień dobry mam 22 lata, wyczułam u ciebie w obu piersiach od wewnetrzcznej strony u gory symetrycznie guzki. Bolą mnie także węzły chłonne pod pachami jak i piersi po zewnętrznej stronie. Przechodze aktualnie zapalenie migdałków. Czy to ma coś z tym wspólnego ? Wizyte u ginekologa mam dopiero 6 stycznia a bardzo mnie to martwi. Z góry dziekuje za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego po badaniu piersi będzie można coś więcej powiedzieć