Czym są spowodowane silne bóle brzucha 4 miesiące po porodzie?

Dzień dobry, zacznę od tego, że 4 miesiące temu miałam poród. Wszystko odbywało się poprawnie, dopiero po urodzeniu miałam małe komplikacje - zbyt mocne krwawienie. Skończyło się łyżeczkowaniem. Po wyjściu ze szpitala czułam się dobrze, więc nie poszłam na kontrolę. Lecz od miesiąca ciągle doskwierają mi silne bóle brzucha a raczej podbrzusza,a czasem nie do wytrzymania. Teraz jeszcze od 2 dni mam kłujące bóle w okolicy lewego jajnika. Chciałabym się dowiedzieć co może być przyczyną i czy należy wybrać się do specjalisty?

KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry!

Oczywiście powinna się Pani udać na badanie do ginekologa o czym z pewnością była Pani informowana przy wypisie, by sprawdzić czy wszystko jest dobrze.
na pewno niezbędne będzie badanie USG. Być może takie dolegliwości daje torbiel jajnika.

Z poważaniem