Czym są zaburzenia BNO?

Dzień dobry k. 35l. Mam takie oto pytania. Co to są zaburzenia BNO i kiedy mamy z nimi do czynienia. Czy takie zaburzenia leczy się ze względu na traumę bądź cierpienia spowodowane przez życie pod jednym dachem z alkoholikiem (mam ojca) czy może nie ma to nic z tym wspólnego. Nic mi nie dolega a a dostałam zalecenie psychoterapii. Niestety nie zostałam poinformowana dlaczego jest mi ona potrzebna. Bardzo to proszę o odpowiedź bo nie wiem co robić dalej. Dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

zaburzenia osobowości bliżej nieokreślone wtedy gdy zaburzenia osobowości nie spełniają kryteriów rozpoznania typowych zaburzeń osobowości
proponuje zgłosić się do lekarza psychiatry
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.