Czym są zmiany i przebarwienia skóry w okolicy intymnej?

Witam Serdecznie, Od jakiegoś czasu zauważyłem że w okolicach intymnych, nad penisem, wokół moszny wyszło mi kilka grudek, jakichś plamek, białej/kremowej maści. Nie robi się ich więcej, ani mniej, raczej stanęło w miejscu. Chciałbym się zorientować, czy jest to groźne, oraz, czy koniecznie trzeba się udać z tym do dermatologa. Poniżej załączam zdjęcie - http://ifotos.pl/zobacz/IMG201703_asnrwpw.jpg

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety link nie działa. Proponuje udac się do lekarza dermatologa/ urologa