Czym są zmiany na palcu wskazującym?

Zrobiła mi się mała twarda gula na placu wskazującym lewym przy zgecieciu i się trochę powiększyła pod koniec roku też to miałam i myślałam że to kurzajka i wypalam ja płynem do kurzajek i wypłynął biały płyn teraz po 2 miesiącach znów się pojawiło tylko większe i nie boli przy dotyku ale zaczyna przeszkadzać przy zginaniu palcem co to może być i gdzie z tym się udać?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.