Czym są zmiany skórne z białą wydzieliną na mosznie?

Dobry wieczór Mam problem od jakiegoś czasu pojawiła mi się narośl w miejscu intymnym ( woreczek w którym się znajdują jądra) są to twarde kulki z białym główkami. Podczas próby naciśnięcia wydziela się biała maż o brzydkim zapachu. Może to być coś łatwego do leczenia albo wprost przeciwnie ale jakoś krępuje mnie wizyta u lekarza a w internecie wole nie sprawdzać co to jest. Proste o jakąś radę co to może być Z poważaniem Piotr

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lek ciężko jest się wypowiedzieć. Być może są to prosaki . Prozę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć