Czym są zwapnienia w obrębie miednicy?

Mam pytanie-co to sa zwapnienia?Po prawej stronie w miednicy wykryto spore zwapnienie,blisko biodra,moj ginekolog oraz lekarz rodzinny powiedzieli ze to normalne u niektorych,przyczyny moga byc rozne,nawet blizny po cesarce moga wapniec,podobno nie leczy sie tego?Odkad dowiedzialam sie o tym zwapnieniu ciagle wydaje mi sie ze cos tam czuje w boku,ze mi to przeszkadza.Czy jest mozliwosc usuwania takich zwapnien?Bede wdzieczna za odpowiedz

Magdalena StusiĹska

Nie takich zwapnień się nie usuwa- i nie są to na tyle duże zmiany, żeby mogły boleć, proszę być spokojną.