Czym się różni endometrium hyperechogenne od jednorodnego?

Witam. Byłam u lekarza i w wyniku USG napisał że endometrium hyperechogenne wynosi 26mm. Kilka dni później byłam u innego lekarza a on w wyniku napisał endometrium jednorodne do 5mm. Czym się różni endometrium hyperechogenne od jednorodnego i czy możliwe że pierwszy lekarz się pomylił z określeniem grubości?

Nie musi się różnic, to określenie różnych jego cech. Widać było, ze jest i hiperechogenne i jednorodne. Grubość endometrium zależna jest od dnia cyklu. Różnica tez może wynikać ze sposobu wykonania pomiaru. Profesjonalisty nie dziwi żaden z tych wyników, póki opisuje je jako prawidłowe.