Czym smarować krwiak na udzie?

Witam. w czerwcu tym r. spadłam ze schodów pozostał krwiak na udzie i pobolewa.Proszę o poradę, czym smarować? lioton 1000 tylko chwilke pomoże, jestem na lekach pradaxa150,tegretol,lecalpi,polpril,beto150,formetic850.Jak pozbyć się krwiaka? z góry dziękuję

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Fakt, że przyjmuje Pani Pradaxę nie pomaga we wchłanianiu się krwiaka. Zdecydowanie powinna Pani jednak kontynuować stosowanie maści heparynowej, np. Lioton. Jeśli nie przynosi to oczekiwanych rezultatów, proszę skonsultować się z lekarzem POZ, który oceni krwiaka oraz pokieruje dalszym postępowaniem.