Czym smarować skórę na penisie?

Witam . Od pewnego czasu mam problem z penisem a dokładnie z skura którą przykrywa ząledzia jest zaczerwieniony oraz wydaje mi się lekko napuchnieta a zarazem strasznie szczypie .czy są może jakieś maści bez recepty które bym mig użyć. Podejrzewam że problem leży od zbyt częstego mycia oraz od zmiany detergentów myjacych lub od proszku .proszę o poradę

Lek. Katarzyna Szymczak

Trudno to ocenić bez obejrzenia zmiany, może pan spróbować smarować Clotrimazolum, w razie braku poprawy konieczna jest kontrola u lekarza, najlepiej urologa lub dermatologa.
Pozdrawiam