Czym spowodowane są napady głodu?

Witam, od ok. 6 miesięcy, mam duży stres w szkole, czasami 5 dni w tygodniu śpię po 4-5 godzin, mam zmienny nastrój, potrafię płakać bez powodu albo ten powód jest malutki, ostatnio zauważyłam u siebie napady głodu, nawet gdy godzinę przed takim napadem się bardzo najadłam. Czym to może być spowodowane?

Witam,

zalecane jest wsparcie psychoterapeutyczne, ze specjalistą łatwiej będzie zrozumieć problem i poradzić sobie z nim. Polecam psychoterapię w paradygmacie poznawczo - behawioralnym.
Pozdrawiam serdecznie

Dzień Dobry Pani,

Z Pani relacji wynika, że kompulsywne podjadanie/jedzenie jest Pani sposobem radzenia sobie ze stresem.

Myślę, ze pomocna/wskazana byłaby dla Pani taka zwyczajna rozmowa z psychologiem (proszę już nie czekać!) by mogła Pani dotrzeć do źródła swojego niepokoju, by umiejętnie i skutecznie sobie z nim radzić.

Serdeczności i tylko pomyślności Pani życzę,
irena.mielnik.madej@gmail.com