Zapytaj lekarza

1 , 0 2 4 , 0 0 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czym spowodowane są problemy z ejakulacją?

Witam, Ja i mój chłopak mamy dość specyficzne problemy łóżkowe. Pierwszym problemem jest przedwczesny wytrysk ale staramy się nad tym pracować. Kiedy uda się mu "przezwyciężyć" krytyczny moment i możemy działać dalej pojawia się kolejny-ma problem z ejakulacją (brak jej albo niesamowicie utrudniona). Zastanawiam się czy jest to związane z fizjologią czy z psychiką. Wie może ktoś czym może być spowodowane, jak można z tym walczyć. Widzę że przeszkadza mu to i jednocześnie stara żeby było lepiej.
ponad rok temu

Orgazm wielokrotny

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Oczywiście może być to kwestia psychiki, jednak nie należy tego bagatelizować. Utrudniony wytrysk nasienia może pojawiać się przy zaciśniętym zwieraczu cewki moczowej lub przy uciśnięciu członka podczas stosunku. Warto wykluczyć przyczyny anatomiczne. Polecam wizytę u urologa.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Podejrzewam, ze błędnie nazwany jest problem występujący po wytrysku. Pani chyba chodziło o wzwód, czyli erekcję, a nie o kłopoty z wytryskiem po wytrysku? Najlepiej używać polskiego słownictwa, mniejsza możliwość pomyłek. Pozdrawiam i czekam na udokładnienie.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy