czym świadczy mój wynik głowy rezonansu z kontrastem?

witam. Mam 33 lata. W wieku 21 lat przeszedłem operacje usunięcia guza robaka móżdżku - był to łagosny gwiaździak. Po zabiegu miałem paraliż prawej strony...nie chodziłem, nie jadłem, nie mówiłem i nie pisałem. Byłem zdany na pomoc mojej, obecnie ukochanej żony. Przez pierwsze 5 lat kontrolnie robiłem TK i wszystko było ok. Dwa lata temu zrobiłem rezonans i także wszystko w porządku. Niespełna 3 tygodnie temu zauważyłem niewielkie pogorszenie równowagi w trakcie chodzenia i straszne bóle głowy . Wczoraj tj 06.10 zrobiłem prywatnie rezonans z kontrastem. Dzisiaj (w niedzielę 07.10 o godz. 9 dostaje wynik online. Zaobserwowano zanik móżdżku, szczególnie uwidoczniony po stronie prawej! Jeżeli chodzi o alkohol....pije max w weekend max 2....3 piwa. Jak to leczyć? Czy to jest groźne i czego mogę się spodziewać??

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna z wynikami badań, z dokumentacją medyczną . Najważniejsza ocena objawów , ocena sprawności i stanu ogólnego Pacjenta, obciążeń zdrowotnych, trybu życia, nastroju... wyników badań, leczenia etc...
Czy ma Pan rehabilitację ? Jak nastrój ? Pozdrawiam