Czym uzupełnić miejsca po usunięciu dwóch górnych zębów?

Witam,zostały mi usuniete dwa zęby obok siebie,górna 3 i 4,czym je teraz uzupełnić?

Witam!

Najlepszym rozwiązaniem jest wszczepienie implantów. Istnieje również możliwość wykonania mostu, trzeba wówczas oszlifować dwa zdrowe zęby co prowadzi do ich nieodwracalnego uszkodzenia. Można także wykonać protezę ruchomą niestety podczas jej użytkowania zanika kość.