Czym wzmocnić odporność, jeśli planuję ciążę?

Witam Często łapię zapalenie górnych dróg oddechowych: ból gardła, katar ,kaszel.(prawie że co miesiąc)jakies półtora miesiąca temu mialam antybiotyk ponieważ miałam gorączkę przy tym Wydaje mi się że mam oslabiony układ odpornościowy w związku z tym mam pytanie jeśli planuję ciążę wzmocnić odporność? Ale czym. ? lekarz polecił mi Tran w kapsułkach preventic extra z góry dziękuję za odpowiedz .Asia

Lek. Katarzyna Szymczak

Zdrowa dieta, regularna aktywność fizyczna, suplementacja witaminy D (tran może być) oraz kwasu foliowego.
Pozdrawiam