Czym zastąpić bieganie?

W zimę staram się nie biegać, mimo że latem robię to często. Jak zastąpić to ćwiczenie w warunkach domowych?

Warto zainwestować w maszynę do treningu aerobowego w domu, dzięki czemu przez cały sezon utrzymamy odpowiednią formę. W obecnych czasach urządzenia te stają się co raz tańsze a ich wybór coraz większy. Kupując np rowerek stacjonarny możemy kręcić na nim podczas oglądania filmu, czytania książki dzięki czemu trening minie bardzo szybko i przyjemnie.