Czym zastąpić lek antydepresyjny?

Odstawienie Alventa 150 mg.. Witam Mam 32 lata,mam duży problem,skończył mi się lek alventa 150 mg..Mam bardzo dużo skutków ubocznych związanych z nagłym odstawieniem tego leku..Lekarza mam dopiero za 5 dni.Do tego biorę spamilan raz dziennie 5 mg..Niestety nic on nie daje..Co mam robić? Jak wytrzymać do piątku??..Mam bardzo mocne prądy,z każdym uderzeniem doznaje tj.szoku,mdli mnie,cieżko mi sie oddycha..czuję sie tragicznie..Czy są jakieś leki bez recepty bądź jakaś inna natychmiastowa możliwość zniwelowania stuktów ubocznych ?Brałem leki na naerwicę lekową spowodowaną kontuzją szyi..zawroty głowy itp..Proszę pomóżcie..

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wizytę na izbie przyjęć szpitala psychiatrycznego, gdzie powinien Pan otrzymać doraźną pomoc do czasu wizyty u Pańskiego lekarza. Pozdrawiam!