Czym zastąpić sok pomidorowy w diecie oczyszczającej?

Mam 23 lata, 169 cm wzrostu i ważę 60 kg. Chciałabym zrzucić kilka kilogramów (2-3). Znalazłam ciekawą dietę oczyszczającą, ale wg jej zasad należy pić do 3 litrów wody dziennie między posiłkami i w trakcie posiłków sok pomidorowy. Nie lubię pomidorów. Czym mogłabym zastąpić sok?
23 LAT ponad rok temu

Witam!

Dieta oczyszczająca jest dietą niedoborową. Z tego powodu, nie polecam jej stosowania. Korzystniejsze dla zdrowia będzie stosowanie diety połączonej z wysiłkiem fizycznym.

Sok pomidorowy jest zalecany w tego typu dietach, ze względu na niską kaloryczność. Na rynku znajdzie Pani wiele soków wielowarzywnych, które zazwyczaj dostarczają poniżej 30 kcal/100 ml.

Nie ma Pani nadwagi - Pani masa ciała mieści się w normie.

Pozdrawiam!